Pracovní prostředí


Společnost MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH věnuje maximální pozornost pracovním podmínkám svých zaměstnanců, pracovnímu prostředí a firemní kultuře. Dlouhodobě se zaměřuje na bezpečnost práce, ergonomii na pracovištích a příjemné pracovní prostředí. Vedení společnosti má za cíl, aby se zaměstnanci cítili na pracovišti uvolněně a nebyli vystaveni zbytečnému stresu.

Svým zaměstnancům nabízí společnost také využití tělocvičny ke cvičení a relaxaci. Dbá na zdravý životní styl; ve své jídelně nabízí zaměstnancům kvalitní stravu, výběr je velmi pestrý a zahrnuje 6 denních nabídek obědů a denní provoz kantýny.

Parkování soukromých vozidel je umožněno všem zaměstnancům v areálu společnosti. Společnost přispívá svým zaměstnancům na dojíždění do zaměstnání také finančně. Kromě toho nabízí rozvoz soukromou dopravou do vzdálenosti 25 km od svého závodu.

V době přestávek mohou zaměstnanci využít posezení ve venkovní části jídelny, kde si mohou vypít kávu, čaj a odpočinout si. Kávu, mléko, čaj a další občerstvení mají zaměstnanci na pracovištích zdarma.

Společnost věnuje velkou pozornost zdraví svých zaměstnanců; poskytuje volno na zotavenou, které hradí zaměstnanci v rozsahu 6 dnů za rok v plné výši mzdy. Na pracovišti nabízí společně s odborníky fyzioterapii a také poskytuje jednou ročně svým zaměstnancům poukázky do lékáren, zdravotních zařízení apod.

Dále naše společnost poskytuje pro zaměstnance možnost jazykového vzdělávání. Plně hradí výuku anglického jazyka pro všechny skupiny zaměstnanců. K dispozici jsou čeští lektoři i rodilí mluvčí.

Pro zaměstnance jsou také připraveny firemní akce. Jednou z nejhlavnějších akcí je každoročně pořádaný vánoční večírek. Dalšími zajímavými akcemi jsou firemní výlety určené pro zaměstnance a jejich rodiny a bowling.
MEAC cafe MEAC cafe