Přejít k obsahu Přejít na hlavní menu Přejít k vyhledávání

Exkurze do výrobních prostor

12. dubna 2024

Archiv novinek

Exkurze do výrobních prostor patří do standardní praktiky mnoha výrobních firem, včetně společnosti MEAC.

Použití fotofrafie pouze s naším souhlasem. © MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.

Exkurze do výrobních prostor patří do standardní praktiky mnoha výrobních firem, včetně společnosti MEAC. Dveře do našeho výrobního závodu ve Slaném jsou otevřeny nejen pro návštěvy z České republiky, ale i ze zahraničí. V letošním roce jsme již přivítali několik skupin zájemců. Program exkurze zahrnuje nejen teoretickou částí včetně prezentace historie společnosti MITSUBISHI, ale také prohlídkou výroby.

„Vedení společnosti podporuje náborové aktivity, včetně návštěvy výroby s prezentací nejnovějších výrobních technologií. Zejména studenti se strojním zaměřením jsou pro nás důležitou cílovou skupinou. Společnost MEAC je stabilní a neustále se rozvíjející firmou, která čelí nedostatku techniků a inženýrů ve svém regionu. Proto považuji exkurze za klíčovou praxi, která nám pomáhá získat pozornost širší skupiny místních obyvatel.“ říká Jana Kučerová, Exekutivní Asistentka Top Management Týmu, která zároveň tyto prezentace provází.

Během měsíce února navštívily výrobní halu B, kde se vyrábí STATORY a ROTORY, hned tři skupiny středoškoláků. Damián Rusiňák z Obchodní Akademie Slaný uvedl: „Exkurzi hodnotím jako velmi zajímavou, neboť jsme měli možnost nahlédnout do výrobního procesu a vidět, jaké součástky se vyrábějí v našem městě pro moderní automobily celého světa.“

Další novinky

Zdravý životní styl na pracovišti

Zdravý životní styl na pracovišti

Trávíme ve své práci většinu dne, a proto je důležité začlenit zdravé návyky do naší pracovní rutiny. Zdravý životní styl na pracovišti přináší mnoho výhod, včetně lepšího fyzického i duševního zdraví, vyšší produktivity a celkové pohody.

Přečíst článek

Archiv novinek