Zaměstnání - volná pracovní místa

Přidejte se k nám a pracujte společně s námi v prosperující firmě s dlouholetou japonskou tradicí.

Chcete pro nás pracovat? Kontaktujte nás na email .

Hledáme uchazeče na pozice:

Technik oddělení výrobních technologií

Oddělení Oddělení výrobních technologií
Kontaktní osoba: Jitka Wagnerová, email , telefon +420 312 500 119, +420 724 763 905
Náplň práce: Zlepšování výkonu stávajících montážních linek např. z hlediska kvality a doby cyklů.
Diagnostika problémů, jejich analýza a realizace schválených řešení.
Údržba budovy společnosti.
Požadujeme: Platná vyhl. 50, min. §5
Středoškolské vzdělání
Znalost prostředí výrobní firmy, nejlépe automobilový průmysl - podmínkou je min. 6 let zkušeností z výrobní firmy
Znalost problematiky měření a regulace
Třísměnný provoz
Znalost PLC systémů (diagnostika, programování)
Schopnost čtení výkresů – porozumění elektrodokumentaci výrobních zařízení
Nabízíme: Perspektivní a zajímavou práci
Kontakt s nejmodernější technologií a technickým vybavením
Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
Velmi dobré mzdové ohodnocení
13. plat
Příležitost pro další vzdělávání
Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
Další zaměstnanecké výhody

Operátor / operátorka montážní linky

Oddělení Oddělení výroby
Kontaktní osoba: Gabriela Carvanová, email , telefon +420 312 500 184, +420 312 500 111
Náplň práce: Jedná se o manuální práci na poloautomatických montážních linkách s důrazem na přesnost a kvalitu.
Požadujeme: Smysl pro týmovou spolupráci
Manuální zručnost
Smysl pro disciplínu a dodržování pořádku
Pečlivost, trpělivost
Smysl pro dodržování pracovních postupů
Směnný provoz
Nabízíme: Náborový příspěvek
Dostatečný čas na zapracování pod vedením zkušených školitelů
Příjemné a čisté pracovní prostředí
Dobré finanční ohodnocení
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na stravování
Stravenka Gastropass na noční směně
Do 25 km doprava zajištěna (z odpolední a noční směny, na noční směnu)

BRIGÁDNÍK DO VÝROBY / FLEXIBILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ (DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI)

Věk min.18 let
Požadujeme odpracovat min. 2 dny v týdnu
Nabízíme: Dostatečný čas na zapracování pod vedením zkušených školitelů
Další informace: NABÍDKA JE VHODNÁ PRO STUDENTY, ŽENY NA MATEŘSKÉ/RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ, DŮCHODCE (PŘÍLEŽITOSTNÝ VÝDĚLEK). NAPŘÍMO, BEZ AGENTURY.

SENIOR SPECIALISTA PRODEJE

Oddělení Oddělení prodeje a marketingu
Požadujeme: Vysoká škola (inženýrský nebo magisterský stupeň) - ekonomika/logistika/obchod
Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem
Velmi dobrá znalost Microsoft Office (především Excel)
Schopnost vyjednávání se zákazníky a obchodními jednotkami
Dynamická zralá osobnost
Schopnost pracovat v týmu
Nabízíme: Práci v mladém dynamickém kolektivu
Dostatečný čas na zapracování
13. mzda upravená pracovní smlouvou
Flexibilní pracovní dobu
Příspěvek na penzijní připojištění
Volno na zotavenou (6 dnů za rok)
Kurzy anglického jazyka zdarma na pracovišti
Další profesní vzdělávání
Možnost kariérního růstu