Zaměstnání - volná pracovní místa

Přidejte se k nám a pracujte společně s námi v prosperující firmě s dlouholetou japonskou tradicí.

Chcete pro nás pracovat? Kontaktujte nás na email .

Hledáme uchazeče na pozice:

Technik elektroúdržby

Oddělení Oddělení výrobních technologií
Kontaktní osoba: Jitka Wagnerová, email , telefon +420 312 500 119, +420 724 763 905
Náplň práce: Zlepšování výkonu stávajících montážních linek např. z hlediska kvality a doby cyklů.
Diagnostika problémů, jejich analýza a realizace schválených řešení.
Údržba budovy společnosti.
Požadujeme: Platná vyhl. 50/1978, min. §5
Středoškolské vzdělání (mechanik elektronik, obor automatizační technika, apod.)
Znalost prostředí výrobní firmy - podmínkou je min. 2 roky zkušeností
Znalost problematiky měření a regulace
Směnný provoz po zapracování
Znalost PLC systémů (diagnostika, programování - např. SIMATIC, MITSUBISHI, apod.)
Schopnost čtení výkresů – porozumění elektrodokumentaci výrobních zařízení
Nabízíme: Perspektivní a zajímavou práci
Kontakt s nejmodernější technologií a technickým vybavením
Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
Velmi dobré mzdové ohodnocení
13. plat
Příležitost pro další vzdělávání
Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
Kompenzaci nákladů na cestování do zaměstnání
Další zaměstnanecké výhody

Operátor / operátorka montážní linky

Oddělení Oddělení výroby
Kontaktní osoba: Gabriela Carvanová, email , telefon +420 312 500 184, +420 312 500 111
Náplň práce: Jedná se o manuální práci na poloautomatických montážních linkách s důrazem na přesnost a kvalitu.
Požadujeme: Smysl pro týmovou spolupráci
Manuální zručnost
Smysl pro disciplínu a dodržování pořádku
Pečlivost, trpělivost
Smysl pro dodržování pracovních postupů
Směnný provoz
Nabízíme: Náborový příspěvek
Dostatečný čas na zapracování pod vedením zkušených školitelů
Příjemné a čisté pracovní prostředí
Dobré finanční ohodnocení
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na stravování
Stravenka Gastropass na noční směně
Do 25 km doprava zajištěna (z odpolední a noční směny, na noční směnu)

BRIGÁDNÍK DO VÝROBY / FLEXIBILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ (DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI)

Věk min.18 let
Požadujeme odpracovat min. 2 dny v týdnu
Nabízíme: Dostatečný čas na zapracování pod vedením zkušených školitelů
Další informace: NABÍDKA JE VHODNÁ PRO STUDENTY, ŽENY NA MATEŘSKÉ/RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ, DŮCHODCE (PŘÍLEŽITOSTNÝ VÝDĚLEK). NAPŘÍMO, BEZ AGENTURY.